Zadbaj o ciało i duszę.


Zrelaksuj się przy szumie fal oceanu w trakcie naszych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Zobacz więcej


MASAŻE
TWARZY & CIAŁA


Szwedzki

Twarzy

Relaksacyjny ciała

MASAŻ SZWEDZKI

Długie przechadzki i godziny spędzone w wodzie mogą dać w kość! Masaż szwedzki przyniesie ukojenie po każdym wysiłku. To zbawienna ulga dla Twojego kręgosłupa, ramion i stóp po całym dniu zabawy. Zabieg przeprowadzany jest przy akompaniamencie aromatycznego olejku, dzięki czemu zlikwiduje także wszelkie skutki stresu.

MASAŻ TWARZY

Chcesz spotęgować swój odpoczynek? Masaż twarzy jest jednym z najbardziej przyjemnych doznań na ciele człowieka! W widoczny sposób pomaga poprawić jej owal i ujędrnić skórę. Orientalne widoki, piękna pogoda i głęboki relaks wraz z pielęgnacją – czy to nie brzmi jak urlop idealny?

MASAŻ RELAKSACYJNY

Zmęczeni po paddleboardingu, kajakowaniu lub nurkowaniu w rafie koralowej? Nic tak nie zmyje z Was wyczerpania po dniu pełnym wrażeń, jak regenerujący masaż relaksacyjny! Oferta przygotowana dla małych i dużych, aktywnych lub leniuchujących – każdy z Was znajdzie ukojenie, którego potrzebuje.


Waxing

Pielęgnacyjny zabieg depilacji z odżywieniem skóry. Dzięki niemu Twoje ciało będzie jedwabiście gładkie, piękne i zawsze gotowe na niesamowite zdjęcia do albumu z wakacji!

Manicure & Pedicure

W taką pogodę nie ma miejsca na warstwy ubrań. Skorzystaj z rekreacyjnych i odbudowujących zabiegów manicure i pedicure i nie chowaj stóp w butach!

PIELĘGNACJA
CIAŁA


Waxing

Manicure, pedicure