TWORZYMY SMAKI


Powiedzieć, że Zanzibar to kraina smaków to jak nie powiedzieć nic. Pragniemy zabrać Cię w ekscytującą podróż kulinarną, w której łączymy lokalne smaki i produkty z europejskim stylem i estetyką.

Daj się uwieść kulinarnej rozkoszy…

Pilaw

MOYO Restaurant & Bar

MOYO czyli SERCE, serce naszego resortu oraz serce które wkładamy w przygotowanie każdej potrawy.Szef naszej kuchni osobiście selekcjonuje wszystkie lokalne produkty. Aromatyczne przyprawy, najlepszej jakości warzywa i owoce. Szczególną uwagę przykłada do owoców morza i biada temu, kto spróbuje sprzedać mu inne krewetki niż te z porannego połowu

ryż z jajkiem

Kuchnia

Kultura Zanzibaru znajduje swoje odzwierciedlenie również w kuchni. To niezwykłe
połączenie tradycji mających korzenie w kuchni hinduskiej, arabskiej i afrykańskiej. Ten kulinarny miszmasz przekłada się na niesamowity balans smaków. Ostrość chili łagodzi mleczko kokosowe, a delikatny orzechowy posmak przeplata się z intensywnym curry. Gwarantujemy, że Twoje kubki smakowe nauczą się tutaj wielu nowych nut smakowych.

ryż z jajkiem
krewetki z makronem

Zanzibar to również raj dla osób kochających streetfood, aromatyczne owoce prosto z drzew i przyprawy, których intensywność przyprawia o gęsią skórkę. Na każdym rogu spotkasz coś, co może okazać się zupełnie nowym doznaniem smakowym. Kuchnia Zanzibaru zmieni Twoje dotychczasowe rozumienie łączenia smaków i z pewnością zadziwisz znajomych nowymi inspiracjami kulinarnymi.